Zapisz się na newsletter


Zachęcamy do podania swojego maila, aby otrzymywać ciekawe informacje dotyczące naszego Salonu, usług oraz licznych promocji.

o salonie

Nasza praca jest naszą pasją! Motto to  przyświeca nam od początku istnienia salonu, czyli od marca 1994 roku. Mając na uwadze nie tylko profesjonalizm naszego zespołu,  lecz również wygodę i dobre samopoczucie Klientów w październiku 2005 roku salon został przeniesiony do nowej, znakomicie zaprojektowanej przez architektów, eleganckiej, klimatyzowanej siedziby.  

 

Nasi styliści cały czas podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, będąc na bieżąco z trendami. Większość z nich bierze także udział w znaczących konkursach branżowych, jak również obsługuje różnego rodzaju imprezy medialne.  Aby zadowolić naszych Gości proponujemy także kompleksowe zabiegi upiększające ręce i nogi, które są wykonywane przez wysoko wykwalifikowane stylistki paznokci.

 

Dbałość o Klientów można odczuć na każdym kroku. Specjalnie dla Nich w salonie jest fotel masujący, na którym można się zrelaksować przy myciu lub pielęgnacji włosów. W oczekiwaniu na kolejny zabieg można słuchać muzyki lub oglądać telewizję, na wygodniej kanapie. W salonie jest dostępne wi-fi; na stoliku leży zawsze bieżąca, kolorowa prasa; a na zapominalskich czekają przy drzwiach parasole (jeśli pada). Zapraszamy więc do naszego salonu, gdzie przy filiżance świetnej, włoskiej kawy lub herbaty (do wyboru różne smaki) mogą Państwo otrzymać fachową poradę i pomoc w dokonaniu rewelacyjnej metamorfozy swojej urody.

 

  salon-small-minipx.jpg (2011-08-02 10:40:09)  recepcja-minipx.jpg (2015-10-22 22:56:09)  DSC_9537-small-minipx.jpg (2011-08-02 10:40:10)

 

W salonie proponujemy pełną gamę usług:

  • fryzjerskich
  • manicure & pedicure

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.