Zapisz się na newsletter


Zachęcamy do podania swojego maila, aby otrzymywać ciekawe informacje dotyczące naszego Salonu, usług oraz licznych promocji.

nasz zespół

Studio urody "Metamorfoza" to zespół wyjątkowych ludzi dla których zawód to pasja i powołanie. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, korzystają z najnowszych osiągnięć naukowych po to, aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług. W myśl zasady, że „włosy są niczym najlepszy gatunkowo, najdroższy sweterek kaszmirowy o który trzeba wyjątkowo dbać”. Otwarci na nowe, cechują się ogromnym profesjonalizmem nie tylko w salonie ale również podczas różnych imprez medialnych i pokazów mody. „Dusze artystyczne” o dużej życzliwości i optymizmie.

Beata Szafarowicz / właściciel, stylista włosów

wybitny stylista fryzur, pracuje w zawodzie od 1989 roku. Fryzjerstwo to jej pasja. Posiada ogromne doświadczenie, które zdobyła w czasie wieloletniej pracy, szkoląc się na kursach zawodowych a także podczas wymagających umiejętności i precyzji pokazach mody. Od 2000 roku ma tytuł mistrza. Cechują ją nie tylko wybitne umiejętności menadżerskie, ale również wyjątkowe zdolności interpersonalne. Przekładają się one na wspaniałe relacje ze swoimi pracownikami oraz klientami. Wymagająca, sięga zawsze po najwyższe standardy i najlepsze rozwiązania. Jakość i wysoki poziom świadczonych przez nią i jej studio usług zadowalają najbardziej wymagających.

Agnieszka Masik / stylista włosów

świetny stylista fryzur, z wieloletnim doświadczeniem, z Salonem związana od początku jego działalności. Jej mottem jest - „Są chwile, o których chcemy pamiętać - i miejsca, do których chcemy wracać". Kieruje się zasadą, że jeśli człowiek robi w życiu to, co kocha i ma szanse doskonalić swoje umiejętności, to jest szczęśliwy. Będąc stylistą fryzur, który ma możliwość cały czas podnosić swoje kwalifikacje, poznawać aktualne trendy i cały czas się szkolić jest spełnieniem jej marzeń. Swoim klientom oferuje oprócz profesjonalnych usług, doświadczenia, życzliwość, otwartość i indywidualne podejście. Potrafi słuchać, doradzić i wskazać właściwe rozwiązania.

Monika / stylista włosów

Fryzjer-stylista. z wieloletnim doświadczeniem.
Swoją karierę zawodową rozpoczęła u boku Janusza Szymańskiego Mistrza Fryzjerstwa Artystycznego, który rozbudził w niej miłość do fryzjerstwa. Zatrudniona była w prestiżowych salonach fryzjerskich w Warszawie. Jej umiejętności fryzjerskie można było zobaczyć na okładkach magazynów np. takich jak: „M Jak Mama”, „Dobre Rady” czy „Samo Zdrowie”. Uczestniczka wielu szkoleń, co sprawia ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Fryzjerstwo dla niej to nie tylko praca, ale też zamiłowanie i pasja, która w najwyższym stopniu prowadzą do zmiany wizerunku i dobrego samopoczucia  klientów.

Marta Wodzyńska / stylista paznokci

wyjątkowy stylista paznokci z licznymi dyplomami i ogromną życzliwością. Posiada bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe oraz zdolności artystyczne, które przekładają się na jej dzieła. Cechuje ją precyzja i dokładność wykonania każdego manicure i pedicure.