Badanie trychologiczne mikrokamerą NIOSCOPE

NIOXIN - Problem przerzedzonych i cienkich włosów dotyka ponad 50% Klientów salonów fryzjerskich, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Klienci, którzy borykają się z tym stresującym problemem, oczekują porad stylisty i rozwiązań którym będą mogli zaufać. Ponieważ zdrowa skóra głowy jest podstawą zdrowych włosów, jej odpowiednia pielęgnacja zapewnia mocniejsze i wyglądające na gęstsze włosy.

W naszym salonie wykonujemy badanie trychologiczne mikrokamerą NIOSCOPE, pozwala ono diagnozować jakość włosów, stan skóry głowy i mieszków włosowych.

Wykonujemy również zabieg dermabrazji SCALP RENEW - jest to zabieg oczyszczający, stosowany na skórę głowy, wykonywany wyłącznie jako profesjonalna usługa w salonie. Przyspiesza on usuwanie uporczywych zanieczyszczeń skóry głowy i nagromadzonych wokół mieszków włosowych substancji, takich jak martwe komórki i nadmiar sebum. Zabieg dermabrazji usuwa zanieczyszczenia skóry głowy i przywraca jej zdrowy stan. Przyspiesza złuszczanie nawet do 34% w porównaniu do skóry głowy nie poddanej zabiegowi i tym samym przyspiesza jej regenerację.

Dobieramy również Naszym Klientom indywidualne systemy NIOXIN oparte na zaawansowanym podejściu do pielęgnacji skóry głowy. Pomagają one oczyszczać, odżywiać i wzmacniać włosy oraz środowisko skóry głowy. Efektem są mocniejsze, gęściej wyglądające włosy. Zestawy pielęgnacyjne są przeznaczone do stosowania w domu.

Badanie trychologiczne mikrokamerą NIOSCOPE w Naszym Studio jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy 
powrót