Zapisz się na newsletter


Zachęcamy do podania swojego maila, aby otrzymywać ciekawe informacje dotyczące naszego Salonu, usług oraz licznych promocji.

goldwell

Poniżej prezentujemy serie kosmetyków do pielęgnacji oraz stylizacji włosów firmy Goldwell, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dostępne w naszym Salonie.


STYLIZACJA

Wydobądź z cięcia to, co najlepsze - pokaż jego różnorodność. Od wyjątkowego połysku po wspaniałą objętość, od silnego utrwalenia po naturalną strukturę - możliwości są nieskończone. JESZCZE NIGDY CIĘCIE I KOLOR NIE BYŁY TAK PIĘKNIE PODKREŚLONE!

 

stylizacja


ELUMEN

Domowa pielęgnacja Elumen umożliwia klientkom utrzymanie oszałamiających efektów kolorystycznych po usłudze farbowania farbą Elumen.

 

1_ELUMEN_CARE_RANGE_efbcfd1e57.jpg (2016-06-14 00:15:13)


PIELĘGNACJA DUALSENSES

Dualsenses zapewnia profesjonalne i natychmiastowe rozwiązania dzięki połączeniu najnowszych technologii.

Innowacyjna technologia micro PROtec complex rozprowadza niezbędne składniki pielęgnacyjne szybko i równomiernie dla natychmiastowych efektów, które możesz zobaczyć i poczuć. Wszystkie produkty Dualsenses zawierają tę samą zaufaną technologię chroniącą przed przedwczesnym blaknięciem koloru.

 

 

pielegnacja

 

 

ULTRA VOLUME

ZAWIERA PROTEINY RYŻU
Dla osłabionych, cienkich i normalnych włosówGłęboko wzmacnia każdy włos od nasady aż po końce.Zapewnia nieobciążającą pielęgnację i zwiększa objętość.

 

ultra volume

 

RICH REPAIR

ZAWIERA INTRALIPID
Dla suchych i zniszczonych włosów.Odbudowuje od wewnątrz nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosów.Wydobywa naturalny połysk włosów.

 

rich repair

 

COLOR

ZAWIERA LUMINESCINE
Dla cienkich i normalnych włosówNowa świetlistość dla farbowanych włosów. Utrzymuje promienistość koloru stworzonego w salonie.

 

color

 

COLOR EXTRA RICH

ZAWIERA LUMINESCINE
Dla grubych i opornych włosów Nowa świetlistość dla farbowanych włosów. Utrzymuje promienistość koloru stworzonego w salonie.


 

color rich

 

BLONDES & HIGHLIGHTS
ZAWIERA LUMINESCINE
Dla włosów blond lub z pasemkami.Natychmiast neutralizuje niechciane żółte odcienie. Wydobywa połysk koloru dla lśniących blond refleksów.

 

blond

 

SILVER

ZAWIERA LUMINESCINE
Dla siwych i chłodnych blondów. Natychmiast neutralizuje niepożądane żółte odcienie.Uszlachetnia chłodny efekt.

 

silver

 

CURLY TWIST

ZAWIERA PROTEINY MLEKA
Dla naturalnie falowanych, kręconych i trwale przekształconych włosów.Natychmiast nawilża i podkreśla loki dla nieobciążonej sprężystości i elastyczności

 

curly twist

 

SCALP SPECIALIST

ZAWIERA ZINC PYRITHIONE/ EKSTRAKT KWIATU LIPY
Dla wrażliwej skóry Glowy i przerzedzających się włosów.Skutecznie przywraca uczucie czystej i świeżej skóry głowy.Zawiera produkty, które przy regularnym stosowaniu zapobiegają dziedzicznemu wypadaniu włosów.

 

scalp specialist

 

JUST SMOOTH
ZAWIERA OLEJEK ORZECHÓW KUKUI
Dla niesfornych i zmierzwionych włosów.Ułatwia układanie i zapobiega puszeniu się włosów.Zapewnia uczucie niezwykle miękkich włosów i promienisty połysk.

 

just smooth

 

DUALSENSES FOR MENDokładnie to, czego potrzebują włosy mężczyzn-natychmiast widoczny i odczuwalny efekt zdrowych, mocnych włosów i ich odczuwalnej energii.  

men

 

 

 

Prezentowane powyżej produkty są dostępne w naszym Salonie.
Kosmetyki zawsze dobierane są indywidualnie przez naszych stylistów, dlatego też zapraszamy do Salonu na bezpłatną konsultację.

powrót